Özel Dyson Teknik Servis Maltepe

461

 
Dyson evlerimizde kullanmakta olduğumuz elektrik süpürgelerinin büyük bir bölümünü üretmiş olan firmalar arasında yer alıyor. Fabrika üretim olarak yüksek kalitede hizmet verdiği için ülkemizdeki birçok kişi tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Peki Dyson markaya sahip olan cihazlarda meydana gelen problemler için ne yapacağız? Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve sahip olduğumuz tecrübeler ile beraber cihazların bakımının yapılması konusunda sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Diğer özel servislerden farklı olarak parça değişimi konusunda bir yıl garanti verdiğimiz için gerekli olan işlemler yapıldıktan sonra firmamız tarafından güvence altında oluyorsunuz.

Sunmuş olduğumuz bu garantili hizmetler sayesinde sizleri koruma altına alıyoruz. Sadece parça değişimi konusunda değil aynı zamanda çağrı merkezi olarak da sizin yanınızdayız. Haftanın yedi günü ve günün 24 saati aktif olan çağrı merkezimiz sayesinde ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
 
Özel Dyson Servis Maltepe olarak ekip arkadaşlarımız ile beraber sizin talepleriniz doğrultusunda gerekirse evinize kadar gelir ve bu şekilde tamir işlemlerini uygulayabiliriz.

Elimizde tamamen orijinalli ile aynı olan birçok yedek parça bulundurduğumuz için diğer özel servislerde olduğu gibi günler boyunca parça beklemek zorunda kalmayacaksınız. Eğer bakım onarım işlemlerini başlatmak istiyorsanız elimizde zaten hazır olan parçalar ile beraber hızlı bir şekilde gerekli olan işlemleri yapmaya başlayabiliriz. Eğer siz de Dyson servis tarafından sunulmakta olmakta olan hizmetlerden faydalanmak isterseniz hemen bizi arayın.

Bir cevap yazın