Formula 1 Rusya GP 2020 Sıralama Turları Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?

1026
Formula 1 Rusya GP 2020 Sıralama Turları Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?

Formula 1 heyecanı bu hafta sonu da Rusya GP 2020 yarışı ile devam ediyor. Pazar günkü yarış öncesi bugün (Cumartesi) sıralama turları düzenleniyor. F1 yarışlarını yakından takip eden kişiler de bu sıralama turları ve yarış için şüphesiz heyecanlanıyordur. Rusya’nın Soçi kentindeki Sochi Autodrom yarış pistinde düzenlenecek olan “bu sıralama turları; saat kaçta, hangi kanalda, nasıl canlı izlenir?” sorusunun yanıtını bu yazımızda sizlere veriyor olacağız.

12 Eylül Cumartesi günü, İtalya’daki Mugello pistindeki Toskana GP sıralama turlarında Mercedes pilotu Lewis Hamilton çoğu zaman olduğu gibi en iyi dereceyi yaparak gridde ilk sıraya yerleşmişti. Hamilton acaba Rusya’da da iyi bir sıralama turu derecesi çıkararak üstünlüğünü sergileyebilecek mi? Bu sorunun cevabını TSİ 15.00’da başlayacak olan Rusya GP 2020 sıralama turlarında göreceğiz. Peki 26 Eylül 2020 Cumartesi günü düzenlenecek F1 sıralama turlarını hangi kanal üzerinden nasıl izleyebilirsiniz? İşte bu sorunun cevabı da aşağıda yer alıyor.

Formula 1 Rusya GP 2020 Sıralama Turları Hangi Kanalda ve Nasıl İzlenir?

Türkiye’de Formula 1 yarışları ve sıralama turları S Sport kanalı tarafından yayınlanıyor. Yayın haklarını elinde bulunduran spor kanalı, her yarışta ünlü spiker Serhan Acar ile karşımıza çıkıyor. Serhan Acar’ın heyecanlı anlatımı ile birlikte birçok platform aracılığıyla S Sport kanalı üzerinden bütün Formula 1 yarışlarını, sıralama turlarını ve antrenman turlarını izleyebiliyorsunuz.

Bugün düzenlenecek olan Rusya GP sıralama turları ne yazık ki S Sport üzerinden izleyemeyeceğiz. D-Smart, Turkcell TV+, Tivibu, Kablo TV ve Vodafone TV platformları üzerinden S Sport kanalında yayınlanan sıralama turları, bu haftaya özel olmak üzere platformların kendi kanalları üzerinden yayınlanacak. Motorsports Türkiye tarafından yapılan bir haberde bu konuya açıklık getirildi. İşte Motorsorts Türkiye tarafından açıklanan Rusya GP’nin yayınlanacağı kanallar:

“Bugün bir açıklama yayınlayan S Sport, seansın her platformun kendi kanalından yayınlanacağını açıkladı. Açıklamaya göre sıralama turları bugün saat 15:00’te D-Smart 82. Kanal’dan, Tivibu Spor 3’ten, Turkcell TV+ Ekstra’dan ve Vodafone 15. Kanal’dan yayınlanacak.”

Bununla birlikte Formula 1’in kendi yayın hizmeti de bulunuyor. Formula 1 yönetimi, F1 TV Pro isimli yayın hizmeti ile birlikte F1 yarışlarını ve yarış değerlendirmelerini canlı olarak sunuyor. Türkçe anlatım seçeneği bulunmayan F1 TV Pro hizmetine Formula 1’in internet sitesi üzerinden veya özel olarak geliştirilmiş F1 TV mobil uygulamasından erişebiliyorsunuz. F1 TV Pro’nun aylık €7,99 olan üyelik ücreti, yıllık planda ise €64,99 olarak karşımıza çıkıyor.

“Formula 1 Rusya GP 2020 Sıralama Turları Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın