Tesla’nın Araç İçi Eğlence Sistemine Fallout Shelter Oyunu Eklendi

850
Tesla’nın Araç İçi Eğlence Sistemine Fallout Shelter Oyunu Eklendi

Yaklaşık bir sene önce açıklanmıştı ve şimdi Tesla’nın araç içi eğlence sistemine Fallout Shelter oyunu dahil edilmiş oldu. Oyun, Tesla Arcade için bu hafta yayınlanan Cuphead, Missile Command, Stardew Valley, Super Breakout, Centipede, Asteroids, Lunar Lander ve daha önce eklenen diğer oyunlar ile birlikte sunuldu. Tüm bu oyunlar otomobil için yayınlanan 2020.20 yazılım güncellemesi dahilinde eklendi.

Tesla Arcade isimli eğlence sistemi, şirket tarafından bir yıl önce tanıtılmıştı. Bu sistem sayesinde Tesla kullanıcıları otomobilin içindeki ekrandan bu oyunları oynayabiliyor. Ayrıca aracın direksiyonu ve fren pedalı kullanılarak da bazı oyunların oynanmasına olanak tanıyor. Hatta bu oyunlardan biri de Beach Buggy Racing 2’dir.

Fallout Shelter genel olarak baktığımızda yeni bir oyun değil. iOS ve Android gibi mobil platformlardan oynanabiliyor. Ancak Tesla için yayınlanan yeni yazılım güncellemesi ile birlikte bu oyun aracın içindeki ekrana dahil oluyor. Arabanız park halindeyken biraz zaman geçirmek için bu eğlenceli bir tercih olabilir.

Şu anda bütün Tesla markalı otomobiller bu güncellemeyi almamıştır. Fallout Shelter’ı getiren güncellemenin sürüm kodu 2020.20 şeklindedir. Güncelleme oyunların yan sıra araç için bazı iyileştirmeler de sunmaktadır. Bunun yanında yeni sürüm adım adım gönderildiğinden dolayı her Tesla otomobile aynı anda ulaşmıyor.

Yeni güncelleme TRAX uygulaması için de iyileştirmeler sunmaktadır. Araç içinde daha kolay video izlemek için Tesla Theatre hizmetine yeni kontroller ekleniyor. Artık Tesla sahipleri araç içindeki ekrandan video oynattıkları zaman duraklatmak, atlatmak, yeniden oynatmak gibi işlevleri direksiyon üzerindeki düğmeler sayesinde ekrana dokunmadan kontrol edebiliyor.

“Tesla’nın Araç İçi Eğlence Sistemine Fallout Shelter Oyunu Eklendi” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın