SEAT, Elektrikli Scooter Modelini Türkiye’de Satışa Sundu

937
SEAT, Elektrikli Scooter Modelini Türkiye’de Satışa Sundu

Ülkemizde otomobilleri ile sık tercih edilen markalardan biri olan SEAT, Türkiye’de yeni bir akıllı ve elektrikli scooter modelini satışa sundu. SEAT EXS KickScooter isimli scooter modeli, 25 kilometre menzil sunarken sadece 3,5 saatte tamamen şarj olabiliyor.

SEAT tarafından EXS KickScooter modeli için belirlenmiş tavsiye edilen satış fiyatı ise 5 bin 500 TL. Şirket, bu ürün ile birlikte şehir içi ulaşım konusunda yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Segway imzalı {35865fc05b9df343037f505f90ae1a150c1177d5a1904e69347c827146346a90}100 elektrikli scooter modeli ile birlikte kullanıcılara kolay kullanım, uzun sürüş ve kısa sürede şarj olanağı sağlanıyor.

Elektrikli scooterın 2 farklı kullanım modu mevcut. Bu kullanım modları spor, normal ve eko olarak sıralanıyor. EXS KickScooter modeli, dış etkenlere bağlı olarak 25 km maksimum hıza ulaşabilmektedir. Katlandığı taktirde elde rahatlıkla taşınabilen scooterın ağırlığı ise 12,5 kilogramdır.

EXS KickScooter, geceleri daha iyi görüş imkanına sahip olmanıza olanak tanıyan LED farlara sahiptir. Cihazda mevcut olan elektrikli ve mekanik frenler sayesinde güvenli bir durdurma gerçekleştirebiliyorsunuz. Direksiyona konumlandırılmış LED ekran ile birlikte hızı, batarya durumunu ve sürüş modunu kontrol edebiliyorsunuz.

Bunların dışında sağlam kauçuk tekerleklere sahip olan elektrikli scooterda aynı zamanda konfor sağlayan ön ve arka amortisörler de bulunuyor. App Store ve Google Play Store’da yer alan Ninebot-Segway uygulaması ile birlikte mobil cihazınızdan SEAT EXS KickScooter’ı yönetmenize olanak tanınıyor.

5 bin 500 TL’lik tavsiye edilen fiyat etiketine sahip olan SEAT EXS KickScooter modeli, SEAT’ın Türkiye genelinde mevcut olan bütün yetkili satıcılarında satışa sunulmuş durumda.

“SEAT, Elektrikli Scooter Modelini Türkiye’de Satışa Sundu” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın