Realme, 125W Hızlı Şarj Cihazını Yakında Avrupa’da Piyasaya Sürecek

446
Realme, 125W Hızlı Şarj Cihazını Yakında Avrupa’da Piyasaya Sürecek

Realme, Temmuz ayında 125W UltraDart Hızlı Şarj teknolojisini duyurmuştu. Bu duyurunun üzerinden iki aydan daha fazla bir süre geçti ve bu teknolojiye sahip hızlı şarj cihazı henüz satışa sunulmadı. Hatta bu teknoloji Realme’nin herhangi bir akıllı telefon modelinde de bulunmuyor. Şirketin CEO’su tarafından paylaşılan bir tweet, Realme’nin 125W güç çıkışına kadar hızlı şarj desteğine sahip olan şarj cihazını yakında Avrupa’da tanıtabileceğini ortaya koyuyor.

Realme Mobiles ve Realme Europe CEO’su Madhav Sheth, Twitter’da 125W UltraDart Şarj Cihazının bir görüntüsünü paylaştı. Başlık, ilk olarak Avrupa’da piyasaya sürülecek olan ürünün ipuçlarını veriyor ve resmi Realme Europe ve Realme UK Twitter hesaplarının verdiği yanıtlar da bunu doğruluyor gibi görünüyor.

Yayınlanan görsel, şarj cihazının Amerika ve Çin tarafından kullanılan yassı fiş ile beyaz renkte geleceğini göstermektedir. 100-240V’u destekler, bu da neredeyse tüm ülkelerde çalışması konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağı anlamına gelir. Şarj cihazı maksimum 125W güç çıkışını desteklerken, diğer güç derecelendirmelerini de destekler. Aşağıda desteklenen güç derecelendirmeleri verilmiştir:

  • 20V 6,25A = 125W
  • 5V 3A = 15W
  • 9V 3A = 27W
  • 12V 3A = 36W
  • 15V 3A = 45W
  • 20V 3,25A = 65W
  • 3,3V – 21V 5,95A = 125W maksimum

Realme, hızlı şarj teknolojisinin dizüstü bilgisayarlar gibi yüksek güçlü cihazların şarj edilmesini desteklediğini zaten açıkladı. Dolayısıyla, dizüstü bilgisayarınız için yeni bir şarj cihazı satın alma arayışındaysanız, Realme’nin yeni şarj cihazını duyurmasını beklemek isteyebilirsiniz. Piyasaya sürüldüğünde oldukça uygun fiyatlı olmasını bekliyoruz. Realme, yakında Realme 7 serisi de dahil olmak üzere birçok ürün için Avrupa lansman etkinliği düzenleyecek. Etkinliğin tarihi belli olduğu zaman sizleri bilgilendireceğiz.

“Realme, 125W Hızlı Şarj Cihazını Yakında Avrupa’da Piyasaya Sürecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın