Özel Philips Teknik Servis Merkezi Hizmetinizde!

406


Philips marka ürünleriz ile yakından ilgilenen ve bu ürünlerin sorunlarını kısa sürede çözerek daha sağlıklı bir şekilde sizlere teslim eden firmayı dilerseniz daha yakından tanıyalım. Philips özel servisi ile tanışma hikayemi anlatayım ve daha sonra firma hakkında sizlere daha detaylı bilgiler sunayım. Özel Philips Servis Şişli firması ile online olarak tanıştım diyebilirim ve bir arkadaşımın önerisi ile sitelerini uzun uzun gezdim. Hangi şehirlerde hizmet verdiklerine, kaç yıldır bu sektörde olduklarına ve kaç kişilik bir ekibe sahip olduklarına karda her şeyi araştırdım ve bu araştırmalarım sonucunda firmadan servis hizmeti almaya karar verdim.

Özel servis firmalarına çok fazla güvenen biri değilim ancak bir şekilde ön yargılardan kurtulmak gerek diye düşünürüm hep ve bu firma da beni ön yargılarımdan kısa sürede uzaklaştırdı. Kaliteden ödün vermeden yoluna devam eden ve marka değerlerine uygun şekilde servis hizmetlerini sürdüren bu özel servis firması ile sizlerin de tanışmasını isterim.

Servis hizmeti almadan önce yaptığım araştırmaları doğrulamak adına bir de iletişim numarası olan 444 7 856’yı tuşladım ve yetkili isimler ile görüşmeler yaptım. Bakım hizmeti almak istediğimi söyledim ve ilk servis hizmetimizi de bu şekilde aldık. Yapılan iş fazlasıyla hoşuma gitti ve diğer servis firmalarından çok daha kalabalık bir kadroya sahip olduklarını da belirtmek isterim.

Profesyonel bir ekip ile hareket eden ve sunulan hizmet kalitesine bakıldığında rakamsal olarak da çok ucuza servis hizmeti sunan bu özel servis firması, sektörün lideri olmayı hak ediyor. Sizler de daha kaliteli hizmet alın istiyorum ve bu hizmeti alırken de dünya kadar para vermenizi istemiyorum, işte bu yüzde Philips özel servis firmasını öneriyorum.

Web: Servisp.com

Bir cevap yazın