Kedi Maması ve Kumu Her Ay Kapınıza Gelsin

672

Evinizde evcil hayvan bakıyorsanız; düzenli olarak mama ve diğer bakım ürünleri için alışveriş yapıyorsunuz demektir. Özellikle kediniz varsa mama ve kedi kumu alışverişleriniz aylık sabit giderleriniz arasında yer almaktadır. Bu alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirmek istediğinizde sizin için en uygun seçenek aylık kutu aboneliği olacaktır.

Aylık Kutu aboneliği sistemi belirlediğiniz kategoriye ait ürünlerin her ay düzenli olarak kapınıza kadar getirilmesini sağlamaktadır. Böylece sabit alışverişleriniz için ekstra zaman ayırmanıza gerek kalmayacak. Bu sistemde abonelik on iki aylık süre için yapılmakta olup, dilediğiniz zaman abonelik detaylarını düzenleme ve hatta aboneliği iptal etme hakkına sahipsiniz. Bununla ilgili tüm işlemleri internet sitesi üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kedinizin İhtiyaçları için Aylık Kutu Aboneliği

Her ay markete gidip kedi kumu ve maması almak için harcayacağınız vakti, kutu aboneliği avantajı sayesinde kedinizle oynayarak geçirebilirsiniz. Dilerseniz buna ek olarak evi ihtiyaçlarınız için de abonelik oluşturabilir, aylık alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Kedi için aylık kutu aboneliği süresi boyunca fiyatlarda yaşanan yükselmeler ise sizi etkilemeyecektir. Başlangıçta ödeneceğiniz fiyat on iki aylık süre için geçerli olacaktır. Üstelik aboneliği başlattığınızda bir sonraki aylar bunun devamı için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak. Siparişiniz belirlediğiniz tarihte her ay kapınıza teslim edilecektir. Böylece kedinizin maması ya da kumu hiç eksik olmayacak ve bakımını düzenli olarak yapabileceksiniz.

Evcil Hayvan Ürünleri Kutu Aboneliği

Size ucuz, kolay ve düzenli alışveriş yapma olanağı sunan evcil hayvan ürünleri kutu aboneliği içerisinde hobi ürünlerinden bakım setlerine kadar çok sayıda ürün yer almaktadır. İnternete özel indirimli fiyatlardan satışa sunulan bu ürünler kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Örneğin kediniz için mama alışveriş yapacağınızda farklı aromalara ve ebatlara sahip birkaç çeşit mama bulabilirsiniz. Bunlardan kedinizin seveceği ürünü en uygun fiyatla seçebilir ve hemen aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi Bi’aylık üzerinden başlattığınızda siteye özel yapılan indirimlerden yararlanma fırsatı elde edersiniz. Tüm kategorilerde indirimli ve kullanıcıları memnun edecek fiyatlar uygulanmaktadır. Bu sayede kedinizin yanı sıra evinizin diğer ihtiyaçlarını ya da kişisel bakım ürünlerinizi de biaylik.com üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın