IQOS HEETS Cihaz Fiyatları

412

Elektronik sigara kullanırken soluduğunuz buharların cihaza girdiği yola hava hattı denir. Hava tüpü, buharın geçmesine izin vermek için oyuktur ve iqos cihaz fiyatları vaping deneyiminizi geliştirmede önemli bir rol oynar. Bu anlamda buhar şiddetli ve hızlı bir şekilde solunduğunda sıvı yeterince buharlaşamayabilir ve doğrudan hava yoluna gidebilir. Ancak iyi bir e-sigara deneyimi elde etmek için buharı daha yumuşak bir şekilde solumak, böylece sıvıyı ideal seviyeye ısıtmak ve buharın hava kanalından geçmesini sağlamak sağlığınız için iyidir.

Nikotin, arıtılmış su, PG (propilen gliserin), VG (bitkisel gliserin) ve tütün için gerekli sayılabilecek pek çok elektronik aroma içeren bir sıvı. E-sigara adı verilen bu likiti elektronik sigaranızın içinde muhafaza etmenizi sağlayan ve cihazın buharlaşarak istediğiniz heets iqos fiyatları içeceği size ulaştırmasını sağlayan kaba e-sigara kabı denir. Belli bir boyutu olan ve genellikle görünen likit tankları cam veya metalden yapılmaktadır. E-likit haznesini yazımızda ayrı bir bileşen olarak ele almış olsak da aslında bu kısmı enjektör ile birlikte düşünebilirsiniz. Genellikle şırınga ve coil adı verilen bileşenlerin bulunduğu e-likit tankları, e-likitin doldurulduğu ve daha sonra cihaz açıldığında buharlaşmaya başladığı kısımdır.

Bu muhtemelen bir buharlaştırıcının en önemli parçasıdır. E-sıvı tankının içindeki atomizer ve bobin, e-sıvıyı buharlaştırmaktan sorumludur. Ağızlık olarak da iqos cihaz fiyat bilinen bobin, bir mikrofiber pamuk parçasıdır. Buharlaşma sırasında, sıvı pamuk bobinini nemlendirir ve ardından ipliği bobine besler. Güç düğmesine basıldığında, ısıtma teli sıvının buharlaşmasına ve pamukla temas etmesine neden olur. Tüm bu adımların sonucunda elektronik sigara buharı üretilir.

Bildiğimiz sigaralarda olduğu gibi kokusundan ve külünden asla şüphe edilmediği için e-sigara da bu sürecin sonunda keyifle tüketilebilir. Bu açıdan bakıldığında serpantinin buhar kalitesi üzerinde önemli bir etkisi olduğunu anlayabiliriz. Sıvı miktarı, serpantin nozulunun mesafesi, serpantin tipi ve ısıtılacak yüzey gibi çeşitli değişkenlerden dolayı buhar miktarını etkiler. Ayrıca sağlıklı kullanım için dirençlerin belirli bir süre sonra değiştirilmesi gerekir.

Elektronik sigarada watt ve sıcaklık ayarlarının yapıldığı kısma mod denir. Cihazın gövdesini oluşturan cihaz aynı zamanda bir de batarya içermektedir. Modlar ve tanklar, bazı e-sigaraların ayrı bir parçası olarak görülmese de, modların tanımlanmasını kolaylaştırabilirler. Panoyu ve anahtarları moda alabilirsiniz. Böylece watt, volt, ohm olarak en sevdiğiniz değerleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Bu yüzyılın en şaşırtıcı icatlarından biri olarak kabul edilen elektronik sigara hakkında öğrenilecek daha çok şey olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca bildiğiniz gibi her geçen gün farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun cihazlar geliştirilmekte ve bu nedenle bu ürünler hakkında öğrenilebilecek ve düşünülebilecek şeylerin miktarı da artmaktadır.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/iqos-sigara

Bir cevap yazın