Galaxy M12 Modeli, 7.000mAh Kapasiteli Batarya İle Ortaya Çıktı

719
Galaxy M12 Modeli, 7.000mAh Kapasiteli Batarya İle Ortaya Çıktı

Yaklaşık iki hafta önce, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni bir Galaxy F serisi modeli tanıtacağı belirtilmişti. Bununla birlikte yeni bütçe dostu serisine bir model daha ekleyeceği konuşuluyordu. Şimdi bu konuyla ilgili bazı bilgiler gelmeye başladı. Paylaşılan yeni sızıntılar ile Samsung’un yaklaşan Galaxy M12 modeli, 7.000mAh kapasiteli devasa bir batarya ile ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bilgiler, yaklaşan akıllı telefon modelinin SM-F127G model numarasına sahip olduğunu belirtiyor. Bu kapsamda cihazın Galaxy F12 olarak isimlendirilebileceği de söyleniyor. Bunun yanı sıra yaklaşan modelin arka kapağını gözler önüne seren yeni bir sızıntı da ortaya çıktı. Aynı zamanda akıllı telefonun 7.000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacağı da belirtildi.

Galaxy M12 Modeli, Oldukça Büyük Bir Bataryaya Sahip Olacak

Bu modelin Hindistan’da geliştirilmekte olduğu zaten bilinen bir bilgi. Galaxy F serisi, Galaxy M serisinin birçok özelliğine sahip olduğu için ortaya çıkan görsellerdeki bileşenlerde de Galaxy M model numaralarının görülmesi şaşırtıcı bir durum değil. Sızdırılan görselde hem M127F hem de F127G model numaraları panele işlenmiş gözüküyor. Bu da cihazın hem Galaxy M12 hem de Galaxy F12 olarak farklı pazarlarda piyasaya sürülebileceğine işaret ediyor olabilir.

Galaxy F41 ve Galaxy M31’de gördüğümüz stratejinin aynısı takip edilirse, Galaxy F12’de Galaxy M12’ye kıyasla birkaç özellik eksik olacaktır. Ancak buna rağmen her iki cihaz neredeyse aynı olacak. Sızdırılan görsellere baktığımız zaman arka tarafta dörtlü kamera kurulumunun yer alacağını söyleyebiliriz. Ancak bu kurulumda hangi sensörlerin yer alacağına dair bir bilgi henüz ortada yok.

Bununla birlikte cihazın arka kapağında fiziksel parmak izi okuyucu için ayrılmış herhangi bir bölüm yok. Bundan dolayı güç butonuna entegre edilmiş bir parmak izi okuyucu görebiliriz veya şirket hiç sunmayabilir. Yaklaşan Galaxy F12 modelinin 7.000mAh kapasiteli bataryaya ek olarak 6,7 inç boyutunda Infinity-O düzeninde bir ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. Henüz teknik özellik konusunda pek bir bilgiye sahip olmadığımız bu modelle ilgili yeni detaylar ilerleyen günlerde gelecektir.

“Galaxy M12 Modeli, 7.000mAh Kapasiteli Batarya İle Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın