Formula 1 Belçika GP 2020 Yarışı Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?

616
Formula 1 Belçika GP 2020 Yarışı Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?

Formula 1 heyecanı bu hafta sonu da Belçika GP 2020 yarışı ile devam ediyor. F1 yarışlarını yakından takip eden kişiler de bu yarış için şüphesiz heyecanlanıyordur. Belçika’nın Stavelot kentindeki Spa-Francorchamps pistinde düzenlenecek olan “bu yarış; saat kaçta, hangi kanalda, nasıl canlı izlenir?” sorusunun yanıtını bu yazımızda sizlere veriyor olacağız.

Geçtiğimiz hafta sonu İspanya’daki Barselona-Catalunya pistinde düzenlenen İspanya GP yarışını Mercedes pilotu Lewis Hamilton kazanmıştı. Hamilton acaba Belçika’da da kazanarak üstünlüğünü sergileyebilecek mi? Bu sorunun cevabını TSİ 16.10’da başlayacak olan Belçika GP 2020 yarışında göreceğiz. Peki 29 Ağustos 2020 Pazar günü düzenlenecek F1 yarışını hangi kanal üzerinden nasıl izleyebilirsiniz? İşte bu sorunun cevabı da aşağıda yer alıyor.

Formula 1 Belçika GP 2020 Yarışı Hangi Kanalda ve Nasıl İzlenir?

Türkiye’de Formula 1 yarışları S Sport kanalı tarafından yayınlanıyor. Yayın haklarını elinde bulunduran spor kanalı, her yarışta ünlü spiker Serhan Acar ile karşımıza çıkıyor. Serhan Acar’ın heyecanlı anlatımı ile birlikte birçok platform aracılığıyla S Sport kanalı üzerinden bütün Formula 1 yarışlarını izleyebiliyorsunuz.

Bugün düzenlenecek olan Belçika GP yarışı da yine S Sport üzerinden izlenebiliyor. Bu kanal ücretli platformlarda yer alıyor. Digiturk, D-Smart, Turkcell TV+, Tivibu, Kablo TV ve Vodafone TV platformları üzerinden S Sport kanalını izleyebiliyorsunuz. Bazı platformlarda S Sport kanalı için spor paketi almanız gerekebiliyor. İlgili platformlarda S Sport kanalının sırası da aşağıdaki gibi:

  • Digiturk – 85. Kanal
  • D-Smart – 78. Kanal
  • Turkcell TV+ – 77. Kanal
  • Tivibu – 74. Kanal
  • Kablo TV – 240. Kanal
  • Vodafone TV – 11. Kanal

Bununla birlikte Formula 1’in kendi yayın hizmeti de bulunuyor. Formula 1 yönetimi, F1 TV Pro isimli yayın hizmeti ile birlikte F1 yarışlarını ve yarış değerlendirmelerini canlı olarak sunuyor. Türkçe anlatım seçeneği bulunmayan F1 TV Pro hizmetine Formula 1’in internet sitesi üzerinden veya özel olarak geliştirilmiş F1 TV mobil uygulamasından erişebiliyorsunuz. F1 TV Pro’nun aylık €7,99 olan üyelik ücreti, yıllık planda ise €64,99 olarak karşımıza çıkıyor.

“Formula 1 Belçika GP 2020 Yarışı Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın