Bim Hp Wifi Yazıcı 2710 Yorumları ve Özellikleri

8526
Bim Hp Wifi Yazıcı 2710 Yorumları ve Özellikleri

11 Eylül 2020 Cuma’dan itibaren BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Hp Wifi Yazıcı 2710 vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Hp Wi-Fi Yazıcı 2710 Özellikleri

 • Baskı, tarama, kopyalama fonksiyonları
 • Wi-Fi ile kablosuz bağlantı özelliği
 • Otomatik büyütmeli fotokopi
 • Uygun kağıt ile renkli baskılar için 4800×1200 px kadar baskı çözünürlüğü
 • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

11 Eylül 2020 tarihinden itibaren BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Hp Wifi Yazıcı 2710 BİM Fiyatı Ne Kadar?

299 TL. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
2 Yorum
  Muharrem ÇETİNKAYA

  Kartuş satmak için piyasaya sürülmüş bir ürün . 100 baskıdan sonra biten, dolum yapılamayan kartuş . Bu konuda ne üretici , nede satıcı bilgilendirme yapmıyor. yazıcının parası 2 tk kartuş etmiyor. Almayın lütfen paranızı çöpe atmayın. Daha düşük masrafla alacağınız çıktıları bir kırtasiyeden alabilirsiniz. Verdiğiniz paraya kartuş dolduracağım diye harcadığınız vaktinize yazık. Çünkü kartuşlar dolum yapılamıyor. Bu ürünün üretilip satılması icin harcanan emek ve maliyet insanların bütcesine milli servete yazık

  11 Nisan 2021 Cevapla
  Sefer

  Mürekkep tanklı ürünleri tercih edebilirsiniz, Muharrem beye katılıyorum.

  19 Kasım 2022 Cevapla

Bir cevap yazın