Villacım Sitesi ile Sapanca’da Havuzlu Villa

179

Villacım sitesi sayesinde her kişinin ihtiyacına uygun villalarda tatil İmkanları sunulmaktadır. Yeni trend ile kişiler artık tatillerinin kiraladıkları villalarda yapmayı planlamaktadır. Villacım sitesi sayesinde bu kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun villalar ile talepleri karşılanmaktadır. Sapanca bölgesinde tatil yapmak isteyen kişiler için Sapanca villa kiralama yaparak istedikleri tatilleri ulaşabilme imkânı bulmaktadırlar.

Sapanca’da bulunan bu villalarda oda sayıları ve diğer özellikler villadan villaya değişmektedir. Bu villalardan hem tek kişilik yataklar hem de çift kişilik yataklar bulunmaktadır.  Villaların büyüklüğü ile kapasitesi değişmektedir. Tatil yapmak isteyen kişiler sevdikleri kişi sayısına göre bir villa seçerek kapasitelerini sağlayabilecek bir villa kiralaya bilmektedirler.

Villacım Havuzlu Villa

Tatil yapmak isteyen kişiler Sapanca’da bulunan havuzlu villalar sayesinde güzel vakit geçirebilme fırsatı bulmaktadır. Sapanca havuzlu villa Kişilerin tatillerini daha güzel bir şekilde geçirmeleri sağlanmaktadır. Villalarda bulunan havuzların boyutları ve özellikleri değişmektedir. Havuzlu villalarda havuzlar ısıtmalı, kapalı havuz veya açık havuzda olarak değişebilmektedir. Isıtmalı havuzlarda Kasım ayından Nisan ayına kadar olan ısıtma taleplerinde kişilerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Villaların bahçeleri de oldukça geniştir. Çocuklu olan aileler için bu bahçelerde oyun bahçeleri de mevcuttur. Bu şekilde villaların kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için tasarlanmıştır. Kişiler kendilerine en uygun olan villayı seçerek tatillerinin en iyi şekilde yapma fırsatı bulacaktır. Fiyatlar da oldukça uygundur.

Bir cevap yazın