Sunderland ‘Til I Die

211

Sunderland ‘Til I Die hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile gören herkesi kendisine hayran bırakan yapımlardan bir tanesi olarak da ekranlarda yer almaktadır. Tam 42 dakika boyunca ekranlarda yer alırken her saniyesinde izleyen herkesi kendisine hayran bırakan bir yapım olmuştur.

Proje aşamasında ekranlara gelen film İngiltere yapım olarak da ilk sıralarda yer almaktadır. Yayınlanma hayatı tarihi 14 Aralık 2018 olarak bilinirken 8 bölümden meydana gelen kısa diziler arasında da yer almaktadır. Her ne kadar film kategorisinde de en çok sevilen yapımlar arasında olsa bile dizi kategorisine kısa sürede büyük yankı uyandırmayı başarmıştır.

Belgesel dizisi olarak da öne çıkarken her anı ile izleyen herkesi soluksuz ekranlara kilitlemeyi başarmıştır.

Resmi Pokerklas giriş websitesi ile değişen giriş adreslerine ve kullanılan güncel domaine web ve mobil üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sunderland ‘Til I Die Konusu

Sunderland ‘Til I Die konusu ile de izleyen herkesi yedisinden yetmişine kadar ekran başına kilitlemeyi başarmıştır. Bu kadar farklı yapımlar arasında yer alırken konusu incelenecek olduğu zaman İngiliz futbol kulübü Sunderland’i Premier League kapsamında düşmenin getirmiş olduğu sorunlar ile başa çıkmaya çalışma süreci ele alınmıştır.

2017 ve 2018 sezonu içerisinde hem taraftarların hem de şehrin külüne karşı olan tutkusunun ne denli büyük bir yapıda yer aldığı da her saniye ile gösterilmektedir. Spor ile mücadelenin o süreçlerde ne kadar farklı etkilerinin meydana geldiği anlatılırken bir yandan da farklı yapım aşamaları ile de ön planda olmaktadır.

Pokerciyiz.biz sizlerle

Sunderland ‘Til I Die Oyuncu Kadrosu

Sunderland ‘Til I Die oyuncu kadrosu genel anlamda incelenecek olduğu zaman;

  1. John OShea
  2. Adiden McGeady
  3. Martin Bain
  4. Nick Barnes
  5. Tom Mallion

Gibi güçlü isimler de ilk sıralarda yer almaktadır.

Bir cevap yazın