İstanbul Vaillant Servis Numarası

623


Özenle kullandığınız Vaillant ürününüz zaman içerisinde arızalanabilir ya da montaj, demontaj ya da bakım ihtiyacı doğabilir. Tüm bu ihtiyaçlarınız için Vaillant Servis İstanbul olarak sizlere nitelikli çözümler sunmaya talibiz. 7 24 hizmet veren çağrı merkezi telefonlarından 444 78 56 bize ulaşarak hemen farklı hizmet ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Vaillant Servis İstanbul olarak tamamı eğitimli seçkin kadrolardan oluşmuş ekiplerimiz sizin belirleyeceğiniz zamanda verilen adreste olacaklardır. Verdiğimiz tüm hizmetler Vaillant güvencesi altında olup, kullanılan tüm yedek parçalar orijinal Vaillant yedek parçalarıdır. Tüm bu işlemler ve yedek parçalar 1 yıl Vaillant garantisi altındadır. Kaliteyle yürüttüğümüz hizmetler özel servis hizmetleridir.

Gün boyu açık olan, 444 78 56 numaralı telefondan bize ulaşmanız halinde, deneyimli, profosyonel ekiplerimizin en kısa zamanda size ulaşımı sağlanacaktır. Sorununuz yerinde ivedilikle tespit edilip, çözüme ulaştırılacaktır. İşlem sırasında ya da sonrasında aklınıza takılan tüm sorular için bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz size destek olmaktan memnuniyet duymaktadırlar.

Vaillant Servis İstanbul olarak tüm İstanbul ve çevre ilçelerine profesyonel servis hizmet ayrıcalığını götürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. İşlemler sonrasında vereceğimiz garantilerle ürününüz benzer arızalara karşı 1 yıl servis garantisi altında olacaktır. Vaillant kalitesi, satış sonrasında da verdiğimiz servis hizmetleriyle daima yanı başınızda olacaktır. Bu özenli, titiz çalışan teknik ekiplerimizden faydalanmak için bize hemen 444 78 56’dan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın