Ege Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2373
Ege Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ege Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ege Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

20 Mayıs 1955 tarihinde üniversite kurulmuş olup aynı yılın Ağustos ayında ise yer tahsis edilip 5 Kasım tarihinde Tıp Fakültesi öğretimi hizmet vermeye başlamıştır. Bu tarihten itibaren hızla değişime ve gelişime geçmiştir.

Ege Üniversitesinin temel değerlerini yansıtan, ileri düzeyde bilgi ile deneyime sahip hasta dostu hizmet sunumunda öncü olma misyonu ile hareket eden bir hastane olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine insan yaşamının değerli olduğu bilincindeki çalışanları ile hizmet sunan hastane bu misyonundan asla taviz vermemektedir.

Ege Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

İnsan odaklı ve hasta dostu hastane olarak üst düzeyde bilimsel çalışmalar yapan bir sağlık kuruluşu olarak en iyi hizmeti sunma vizyonu ile hareket eden hastane bu anlamda oldukça başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası kalite süreçlerine uyum sağlayarak gerek hastalarına gerekse de çalışanlarına teknolojiyi en hızlı bir şekilde ulaştırma vizyonu ile hareket etmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Ege Üniversitesi Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Ege Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Ege Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteği sağlayarak gerek çalışanlarına gerekse hastalarına en iyi şekilde hitap etmek ve etik ilkeleri doğrultusunda hareket etme amacı içinde olan hastane her geçen gün gelişimine devam etmektedir. Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Ege Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Ege Üniversitesi Hastanesi Bornova – İZMİR

Telefon : 444 1 343

Faks : 0 232 390 40 39

E-Posta : tipkurumsaliletisim@mail.ege.edu.tr

Ege Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

 444 1 343

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ege Üniversitesi Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ege Üniversitesi Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ege Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Ege Üniversitesi Hastanesi telefon no, Ege Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Ege Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Ege Üniversitesi Hastanesi hasta temsilcisi, Ege Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı, Ege Üniversitesi Hastanesi hasta hakları numarası, Ege Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası, Ege Üniversitesi Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

4 Yorum
  Ercan doğanay

  Hastaların birer insan olduğu ve insana insan gibi davranın yeter. Hastalara nefretle bakan doktorlar yada profösörler siz hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamaya devam edin

  14 Aralık 2021 Cevapla
  Nurel

  Okul raporu

  13 Ocak 2022 Cevapla
  Muammer karabay

  Çiçek göz için iki aydır .randevu alâ mıyoruz .

  11 Mayıs 2022 Cevapla
  Songül

  Lütfen memografi randevu açın sonuç gosteremiyorum

  28 Ekim 2022 Cevapla

Bir cevap yazın